Karel Demel
Ctitel
Id: 193611
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1360x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 902 Kč