Karel Demel
Ležící
Id: 200023
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 65 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2196x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 600 Kč