Karel Demel
Motiv s kytarou
Id: 343001
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 52 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,PO
zobrazeno: 1601x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč