Karel Demel
Postavy
Id: 106111
litografie/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole číslo 120/130, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1699x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč