Karel Franta
Drak
Id: 390703
kombinovaná technika/tempera/karton, rozměr ve výřezu 44,5 x 38 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1392x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 056 Kč