Karel Franta
Housle
Id: 40812
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3532x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč