Karel Franta
Madona houslová
Id: 1188
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 28 cm, signováno uprostřed dole, datováno 83, paspartováno, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav
zobrazeno: 2886x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 001 Kč