Karel Gabriel
Císařská louka
Id: 280001
olej/plátno, rozměr 59 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, volné plátno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3759x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
17 000 Kč