Karel Gabriel
Lodě pod Štefánikovým mostem
Id: 1655
olej/plátno/karton, rozměr 53 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, oděrky na obrazu i rámu, původní stav
zobrazeno: 2654x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 502 Kč