Karel Gabriel
Zádumčivá alej
Id: 33102
olej/sololit, rozměr 39 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2151x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč