Karel Havlata
Úvozová cesta
Id: 205801
olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 1686x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 000 Kč