Karel Havlata
Vesnice v údolí
Id: 210303
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, po
zobrazeno: 1529x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 700 Kč