Čas na serveru 16:33:06

Karel Hodr
Bašta v Jindřichově Hradci

Id: 523103

Bašta v Jindřichově Hradci

  •  / Bašta v Jindřichově Hradci / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2749x

Vyvolávací cena:

12 500