Karel Hodr
České Budějovice
Id: 516604
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek, po
zobrazeno: 1681x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
16 500 Kč