Karel Hodr
Chiemské jezero
Id: 273101
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 64 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 5572x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč