Karel Hodr
Curyšské jezero
Id: 298902
olej/plátno, rozměr 33 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, autorský štítek na zadní straně
zobrazeno: 1545x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč