Karel Hodr
Herisau (Appenzell)
Id: 508801
olej/karton, rozměr 16,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně autorský Ověřovací list
zobrazeno: 200x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
25.6.2024, 19:52:00
16.6.2024 | 17:31 | 2 500 Kč |