Karel Hodr
Jaro ve Stromovce
Id: 33701
olej/plátno, rozměr 68 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2648x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 050 Kč