Karel Hodr
Konec podzimu
Id: 1636
olej/sololit, rozměr 37,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně autorovo věnování Josefu Kemrovi
zobrazeno: 2647x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
23 000 Kč