Karel Hodr
Konec podzimu
Id: 133902
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2619x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 600 Kč