Karel Hodr
Lávka nad řekou
Id: 325004
olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě
zobrazeno: 4349x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 800 Kč