Karel Hodr
Lodě ve Splitu
Id: 43401
olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 3841x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
61 000 Kč