Karel Hodr
Loďky na Čertovce
Id: 96602
olej/karton, rozměr ve výřezu 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2534x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 62