Karel Hodr
Motiv ze Švýcarska
Id: 288802
olej/plátno/sololit, rozměr 30,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorův štítek, rámováno, stav viz foto,po
zobrazeno: 1952x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
13 700 Kč