Karel Hodr
Na lávce
Id: 513101
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 570x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
9.9.2024, 19:39:00
29.6.2024 | 17:54 | 3 500 Kč |