Karel Hodr
Nesébr
Id: 203101
olej/karton, rozměr 32 x 64 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek, obraz v původním stavu viz foto, značně poškozený rám
zobrazeno: 2066x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 505 Kč