Karel Hodr
Pod Karlovým mostem
Id: 386
olej/plátno, rozměr plátna 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obrazu i rámu, původní stav
zobrazeno: 3082x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
18 500 Kč