Karel Hodr
Pod Karlovým mostem
Id: 73006
olej/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lokální poškození malby, na zadní straně ověřovacíc list, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2920x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 300 Kč