Karel Hodr
Podzim na Kampě
Id: 358803
olej/karton, rozměr ve výřezu 22 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 5575x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 54