Karel Hodr
Podzim na strouze
Id: 298703
olej/karton, rozměr 22 x 49 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně ověřovací list, poškozený rám
zobrazeno: 1996x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč