Karel Hodr
Pohled na Zděchov
Id: 1398
olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, poškozená malba i rám, původní stav
zobrazeno: 2578x
Vyvolávací cena:
2 900 Kč
5 500 Kč