Karel Hodr
Před bouří
Id: 454202
olej/plátno, rozměr 33,5 x 53 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, motiv Zurich See
zobrazeno: 2298x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč