Karel Hodr
Před chaloupkou
Id: 50101
olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 1764x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč