Karel Hodr
Rybářské lodě
Id: 371811
olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu
zobrazeno: 1565x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 005 Kč