Karel Hodr
Rybářské lodě u nábřeží
Id: 108502
olej/karton, rozměr ve výřezu 40,5 x 59,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 11961x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 010 Kč
Příhozy: 63