Karel Hodr
Söcking v Bavorsku
Id: 273102
olej/plátno, rozměr 32 x 62 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek
zobrazeno: 1650x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč