Čas na serveru 05:53:33

Karel Hodr
Torzo ženy

Id: 507701

Torzo ženy

  •  / Torzo ženy / Karel Hodr
  •  / Torzo ženy / Karel Hodr
  •  / Torzo ženy / Karel Hodr

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 34 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, ve spodní části potřísněná malba

zobrazeno: 585x

Vyvolávací cena:

9 500