Karel Hodr
Týnská ulička
Id: 287
olej/plátno, rozměr plátna 80 x 69 cm, signováno vpravo dole, na rámu drobné oděrky, původní stav, zřídka se vyskytující velký rozměr plátna
zobrazeno: 4065x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
11 000 Kč