Karel Hodr
Týnská ulička
Id: 45901
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní dobrý stav
zobrazeno: 2802x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 57