Karel Hodr
Týnská ulička II.
Id: 374
olej/plátno, rozměr plátna 66 x 49 cm, signováno vpravo dole, původní stav, drobné oděrky na rámu, na zadní straně původní ověřovací list
zobrazeno: 3295x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč