Čas na serveru 16:25:28

Karel Hodr
Ulice V kopečku, Hradec Králové

Id: 523104

  •  / Ulice V kopečku, Hradec Králové / Karel Hodr

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 233x

Vyvolávací cena:

6 000