Karel Hodr
V Ungeltě
Id: 245801
olej/karton, rozměr 26 x 36 cm, značeno vlevo dole, ověřovací list autora na zadní straně, poškozený rám
zobrazeno: 2577x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 017 Kč