Karel Hodr
Ze Starých splavů v Doksech
Id: 108007
olej/karton, rozměr 58 x 75 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz ve zcela původním stavu
zobrazeno: 1749x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč