Karel Hodr
Žluté květy
Id: 416501
olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 803x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 700 Kč