Karel Hofman
Červánky
Id: 449
olej/plátno, rozměr plátna 24 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní stav, rám značně poškozen
zobrazeno: 4522x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč