Karel Hofman
Na pobřeží
Id: 78901
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2323x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč