Karel Hofman
Za stodolou
Id: 497401
olej/plátno, rozměr 44 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 558x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč