Čas na serveru 13:00:35

Karel Hofman
Za stodolou

Id: 497401

Za stodolou

  •  / Za stodolou / Karel Hofman

olej/plátno, rozměr 44 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 558x

Vyvolávací cena:

8 000