Karel Hofman
Zima na Hrozenkově II
Id: 141
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 35 cm, signováno LD, zdobná adjustace, původní stav, lehce povolené plátno, nutno čistit
zobrazeno: 6060x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
14 000 Kč
4.12.2012, 20:25:00
4.12.2012 | 20:24 | 14 000 Kč |