Karel Holan
Na kraji města
Id: 309604
olej/deska, rozměr 23 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2490x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč