Karel Holan
Periferie v zimě
Id: 246505
olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně autorovo věnování
zobrazeno: 2696x
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
14 000 Kč